عرضه های جدید در بورس کالا در راه است

عرضه های جدید در بورس کالا در راه است

بورس کالا از پذیرش ۶ کالا و محصول متعلق به ٩ شرکت در بازار اصلی و فرعی بورس کالا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کارگزاری بانک تجارت، براساس اطلاعیه های جدید مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران، شمش فولادی، میلگرد فولادی و دی اکتیل فتالات (DOP) ۵ شرکت برای عرضه در بازار اصلی پذیرش شدند.

پذیرش کالاها و محصول‌های مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و چهل و دومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ١٠ خرداد به تصویب رسید.

به این ترتیب، شمش فولادی شرکت صنایع فولاد و چدن بهمن آسیا راهی بازار اصلی بورس کالای ایران می شوند.

همچنین میلگرد فولادی شرکت ذوب آهن و تولید میلگرد سیرجان حدید جنوب و ٢٢٠ میلگرد فولادی مجتمع فولاد خراسان که عرضه کننده آن شرکت سپهر وارنا البرز است، در بازار اصلی بورس پذیرش شدند.

علاوه بر این، دی اکتیل فتالات (DOP) دو شرکت فراتاو صنعت سمنان و ظفر شیمی کیمیاگر برای عرضه در بورس کالا پذیرش شدند.

محصول کدام شرکت ها به بازار فرعی راه یافتند؟
همچنین مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران در اطلاعیه های جداگانه دیگری از پذیرش سولفونیک اسید، کنسانتره روی سولفیدی و لوله مسی ۴ شرکت در بازار فرعی بورس کالا خبر داد.

پذیرش کالاها و محصول‌های مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و چهل و دومین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ١٠ خرداد به تصویب رسید.

به این ترتیب، ۴ هزار و ۵٠٠ تن سولفونیک اسید شرکت پاکینه شوی که عرضه کننده آن شرکت بازرگانی و خدمات بندری ایران است، راهی بازار فرعی بورس کالا می شوند.

علاوه بر این، ۶ هزار تن کنسانتره روی سولفیدی شرکت فرآوری مواد معدنی کانی پروران زنگان برای عرضه در بورس کالا پذیرش شد.

همچنین ٢ هزار و ۴٠٠ تن لوله مسی شرکت بابک مس ایرانیان و ٣٠٠ تن لوله مسی شرکت صنایع مس قائم در بازار فرعی بورس کالا پذیرش شدند.

منبع:بورس کالا

نظرات شما
نظر خود را ارسال کنید