مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان

 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گروه گسترش نفت و گاز پارسیان 1401/10/28 مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال ( دوره مالی منتهی به 31/06/1401 شرکت گروه گسترش نفت و گازپارسیان در تاریخ 1401/10/28 برگزارشد.
نتایج مجمع: 
میزان سود تقسیمی در مجمع (به ازای هر سهم) برابر 5100 ریال 
خلاصه وقایع مجمع بشرح زیر است:

  1. پیگیری وصول مطالبات مابه تفاوت فروش اوره، که به مبلغ 26 همت است از دولت هستند. همچنین سرمایه‌گذاری غدیر، ساتا و شرکت به دنبال این هستند که موضوع اوره تعیین تکلیف شود.
  2. از جمله طرح های کلید خورده در شرکت طی سال‌های گذشته  طرح مهم دوازدهم الفین کیان است، که برای این طرح در سال 1401  به میزان یک میلیون تن خوراک اتان از وزارت نفت تامین کردیم. در صورت به نتیجه رسیدن سبد سهامداران بسیار ارزشمندتر از حال خواهد شد و فاز یک آن در 3-4 سال آینده به بهره برداری می رسد.طرح تبدیل متانول به پروپیلن ستاره پارسیان که صنعت نوینی است، متانول را در آن به زنجیره ارزش بهتری پرو پیلن و پلی پروپیلن می رساند. طرح فاز دوم اوره-آمونیاک کرمانشاه  و واحد تولید پلی پروپیلن در پتروشیمی تبریز از جمله طرح های در دست اقدام هستند.
  3. در خصوص تامین منابع مالی،  سبدی با تنوع منابع تامین مالی ایجاد شده است تا از روش های مختلف بتوانند طرح ها را از حالت توقف خارج کنند.
  4. در نهایت مبلغ 5100 ریال معادل 92 درصد سود ، بین سهامداران تقسیم شد.
منبع: کارگزاری بانک تجارت

نظرات شما
نظر خود را ارسال کنید